O firmie

 Visual Partner istnieje od lutego 2012, ale doświadczenie zdobywaliśmy od blisko 20 lat. Nasza wiedza sprawia, że nie boimy się eksperymentować. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, a starannie dobrani podwykonawcy pomagają sprostać każdemu wyzwaniu.

Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że nasza firma poligraficzna spełni oczekiwania wszystkich klientów.

Realizujemy zlecenia dla małych, średnich i dużych firm oraz instytucji.
 
Zapewniamy doradztwo w zakresie przygotowania do druku, doboru materiałów, druku oraz prac wykończeniowych, i co najważniejsze - jakość, terminowość i sympatyczną obsługę.
 
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc przy realizacji Państwa materiałów informacyjnych i reklamowych.
 
Oferujemy pomoc w kreacji i podtrzymywaniu istniejącego już wizerunku firmy, tworząc nowe projekty i opracowania graficzne obejmujące różne formy prezentacji, takie jak: wizytówki, papiery firmowe, nadruki na gadżetach, katalogi, foldery reklamowe, ulotki, plakaty, kalendarze, wydruki wielkoformatowe, haft komputerowy, itp.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pod adresem: http://www.visualpartner.indexfirm.pl/ po więcej informajcji.
 
Oferujemy również możliwość stworzenia kompleksowego graficznego wizerunku firmy, tworząc znak firmowy, liternictwo i kolorystykę.